Ju jeni vizitori 4679002

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 113 m2 te ish stacioni fundit te Tiranes Re
 • 2.JPG
  Full Screen
  • 2.JPG%1/1
  1/1
  2.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 594
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Ish stacioni Tiranes Re
  • Zona e brendshme: 96,50 m²
  • Mbulim zone: 113 m²
   • per shitje 89 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 113 m2 te ish stacioni i fundit i Tiranes se Re. I pozicionuar ne katin e katert te nje pallati cilesor te ndertuar se fundmi. Organizimi i brendshem, sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Orientimi Jug - Lindje. I pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju lutem na telefononi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 113.00 m²
   • Zone interneti 96.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %