Ju jeni vizitori 4630342

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne shitje tek Dega e Thesarit.
 • Full Screen
  • %1/6
  • %2/6
  • %3/6
  • %4/6
  • 13918811_10206739873244440_1768060508_o%5/6
  • 13898761_10206739872644425_1717144730_o (1)%6/6
  1/6
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 463
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Mihal Grameno
  • Zona e brendshme: 87,25 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet tek rruga Mihal Grameno, organizohet ne 2 dhoma gjumi nje dhome ndenje bashke me kuzhine, 2 tualete, 1 ballkon te madh ne te cilin ka dalje te njera prej dhomave te gjumit . Ka nje pamje shume te kendshme dhe relaksuese. Orientimi Jug-Lindje. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh. Siperfaqja eshte 87.25 m2 siperfaqe ndertimi dhe 12m2 siperfaqe e perbashket. Per me shume informacion na kontaktoni qe ta vizitojme se bashku kete apartament te kendshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 87.25 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %