Ju jeni vizitori 4594800

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qera ne bllok
 • DSC_0014.JPG
  Full Screen
  • DSC_0014.JPG%1/5
  • received_203658390032594%2/5
  • received_203658340032599%3/5
  • received_203658363365930%4/5
  • received_203658460032587%5/5
  1/5
  DSC_0014.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 464
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga sami frasheri
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament i mobiluar ne bllok. Organizohet ne tre dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. Ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te kryeqytetit aty ku mund te gjeni sherbimet per tua lehtesuar jetesen . Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe ka nje pamje te lie kundrejt ndertesave te tjera. Per kete opsion apo edhe per opsione te tjera me kontaktoni ne numrin e meposhtem per tju ndihmuar te gjeni apartamentin qe kerkoni .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta