Ju jeni vizitori 4662347

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Apartamet 2+1 per Shitje me siperfaqe 125m2!
Ekskluzive
 • DSCN0161.JPG
  Full Screen
  • DSCN0161.JPG%1/5
  • skanim 001%2/5
  • DSCN0158.JPG%3/5
  • DSCN0160.JPG%4/5
  • DSCN0162.JPG%5/5
  1/5
  DSCN0161.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 596
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i Thate
  • Zona e brendshme: 111 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne zonen e Liqenit te Thate, nje nga zonat me te qeta dhe te bukura te Tiranes. I pozicionuar ne nje pallat shume cilesor dhe me nje administrim shume te mire. Organizimi i brendshem: sallon i madh ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi Lindje - Perendim. Aparatmenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per me shume detaje ju ftojm per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 111.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %