Ju jeni vizitori 4124830

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne Rrugen e Elbasanit me parkim
 • 3d besa 2016-02-02 22315800000
  Full Screen
  • 3d besa 2016-02-02 22315800000%1/7
  • 3d besa 2016-02-02 21364300000%2/7
  • 3d besa 2016-02-02 23045400000%3/7
  • 3d besa 2016-02-02 23390300000%4/7
  • 3d besa 2016-02-03 00010700000%5/7
  • 3d besa 2016-02-03 00233200000%6/7
  • tac 002.JPG%7/7
  1/7
  3d besa 2016-02-02 22315800000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 374
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 82 m²
  • Mbulim zone: 92 m²
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati cilesor,i pabanuar me pare, dhe me mundesi parkimi.
  I kompletuar totalisht ,me akses nga rruga kryesore.
  i pabanuar me pare
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 92.00 m²
   • Zone interneti 82.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta