Ju jeni vizitori 4649183

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile luksoze me qira prane TEG
Ekskluzive
 • IMG_0451.JPG
  Full Screen
  • IMG_0451.JPG%1/18
  • IMG_0458.JPG%2/18
  • IMG_0461.JPG%3/18
  • IMG_0462.JPG%4/18
  • IMG_0463.JPG%5/18
  • IMG_0464.JPG%6/18
  • IMG_0468.JPG%7/18
  • IMG_0469.JPG%8/18
  • IMG_0465.JPG%9/18
  • IMG_0471.JPG%10/18
  • IMG_0470.JPG%11/18
  • IMG_0472.JPG%12/18
  • IMG_0473.JPG%13/18
  • IMG_0474.JPG%14/18
  • IMG_0476.JPG%15/18
  • IMG_0481.JPG%16/18
  • IMG_0482.JPG%17/18
  • IMG_0486.JPG%18/18
  1/18
  IMG_0451.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 333
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 4 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit, TEG
  • Zona e brendshme: 404 m²
  • Mbulim zone: 964 m²
  • Zone toke: 560 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet vile me qira, me 4 kate ne rrugen nacionale Tirane-Elbasan dhe prane Ambasades. Vila eshte pjese e nje kompleksi te ri turistik, disponon oborr te gjelberuar, pavaresi totale nga vilat e tjera dhe eshte e pershtatshme per rezidente te huaj. Banesa ofron teknologji te larte, persa i perket ndertimit dhe sistemeve, elektriko-hidraulike- hidrosanitare, me incaso e kabina cilesore, ka sistem kapot dhe izolim akustik, shtrim me parket e duralumin gjerman.
  Organizimi i viles:
  Kati perdhe per sistemin qendror ngrohje-ftohje, lavanteria, garazhi, dhe kantina e veres.
  Kati I: Sallon i madh me oxhak dhe kuzhine te inkorporuar, dhome gjumi, tualet dhe verande.
  Kati II: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 veranda.
  Kati III: Dhoma matrimoniale, tualet dhe 2 veranda te medha
  Per te qene banor i kesaj vile, jeni te lutur te kontaktoni prane zyres sone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 964.00 m²
   • Zone toke 560.00 m²
   • Zone interneti 404.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta