Ju jeni vizitori 4604639

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Apartament Luksoz 2+1
 • 2016-08-16 17.17.58
  Full Screen
  • 2016-08-16 17.17.58%1/10
  • 2016-08-16 17.17.36%2/10
  • 2016-08-16 17.16.52%3/10
  • 2016-08-16 17.14.49%4/10
  • 2016-08-16 17.26.41%5/10
  • 2016-08-16 17.25.30%6/10
  • 2016-08-16 17.24.45%7/10
  • 2016-08-16 17.18.51%8/10
  • 2016-08-16 17.19.38%9/10
  • 2016-08-16 17.23.09%10/10
  1/10
  2016-08-16 17.17.58
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 398
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet prane Librit Universitar.
  Pozicionuar ne kat te 3 (ne nje pallat ekzistues), orientuar nga lindja dhe perendimi.
  Arreduar me shije dhe stil. Shtrimi parket druri, vetratat dopio-xham, sistem qendror ngrohje-ftohje chiller.
  Organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 1 tualet, 1 garderobe.


 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta