Ju jeni vizitori 4630354

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera vile luksoze ne Kompleksin 'Sunrise'!
 • v 1
  Full Screen
  • v 1%1/12
  • v 7%2/12
  • dhoma ciftit 6%3/12
  • dhoma ciftit 3%4/12
  • 19%5/12
  • dhoma 13'''%6/12
  • dhoma 2 3 (1)%7/12
  • dhoma 2 1'%8/12
  • 14012176_10207174784389060_1659199703_n%9/12
  • 14011835_10207174782549014_811491866_n%10/12
  • 14017687_10207174781268982_923897215_n%11/12
  • 14017985_10207174787069127_1639476072_n%12/12
  1/12
  v 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 386
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksit "Sunrise"
  • Zona e brendshme: 321 m²
  • Zone toke: 218,70 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera vile luksoze ne Kompleksin 'Sunrise'. Vila eshte e ndare ne tre kate+podrum. Ne katin perdhe ndodhe dhoma e ndenjes, nje tualert, kuzhin gatimi dhe nej verande me gjelberim. Ne katin e dyte ndodhen 2 tualete dhe tre dhoma gjumi ku njera prej tyre eshte dhoma master e cila disponon tualte te brendshem dhe dhome garderobe. Ne katin e trete eshte nje dhome per studio dhe dy taraca. Vila eshte shume komode dhe jepet e mobiluar me nje stil kontemporan per nje jetese luksoze ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane.Vila ka akses dhe nga oborre dhe gjelberime qe te ofron kompleksi. Ajri i paster dhe freskia e pemeve jane te pranishem ne cdo moment ne oborret e viles dhe kompleksit. Pe me shumne informacion, jeni te ftuar per nje vizitene prone.
  Ju faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 218.70 m²
   • Zone interneti 321.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta