Ju jeni vizitori 4590537

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 3+1 \ 175 m2
 • 14037338_10207174755868347_1628431318_o
  Full Screen
  • 14037338_10207174755868347_1628431318_o%1/23
  • 14012875_10207174757748394_223867239_o%2/23
  • 14012499_10207174778348909_523963271_o%3/23
  • 14045310_10207174756508363_580968377_o%4/23
  • 14045005_10207174755468337_1119992988_o%5/23
  • 14060460_10207174774628816_1705489272_o%6/23
  • 14044906_10207174774948824_1916181976_o%7/23
  • 14045093_10207174775588840_1374251922_o%8/23
  • 14037817_10207174774348809_866730456_o%9/23
  • 14002561_10207174754148304_1930177204_o (1)%10/23
  • 14012775_10207174774228806_1732177062_o%11/23
  • 14045209_10207174757908398_1807592630_o%12/23
  • 14002588_10207174771748744_1144968967_o%13/23
  • 14060228_10207174760188455_198857190_o%14/23
  • 14037900_10207174772468762_164794466_o%15/23
  • 14060402_10207174771908748_803031239_o%16/23
  • 14044991_10207174772108753_99481924_o%17/23
  • 14045493_10207174774548814_1430256720_o%18/23
  • 14060449_10207174773988800_26556349_o%19/23
  • 14030662_10207174772788770_1791142942_n%20/23
  • 14060162_10207174773188780_2127790929_o%21/23
  • 14012684_10207174757228381_565886798_o%22/23
  • 14037594_10207182359178425_544688899_o%23/23
  1/23
  14037338_10207174755868347_1628431318_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 387
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Rezidenca "Sunrise" , prane qendres tregtare TEG
  • Mbulim zone: 175 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  1 400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 3+1, ne katin e trete te nje objekti brenda rezidences 'Sunrise', prane qendres tregtare TEG. Apartamenti ka nje siperfaqe pre 175 m2, te organizuar ne nje ambjent ndenje, gatimi dhe ngrenie, dy tualete ku njera ndodhet brenda dhomes master, tre dhoma gjumi, nje depo dhe tre ballkone. Perban sistem qendrore ngrohje-ftohje dhe eshte i arreduar ne stilin kontemporan. Ne apartament perfshihet dhe nje garazh me nje post parkimi. Apartamenti eshte i organizuar i tille ku ka akses ne Perendim dhe ne Lindje. Nga Perendimi, te ofrohet nje panaorame fantastike e kodrave te gjelberta dhe te ndara me parcela me vreshta, ndersa nga ana Lindore ofrohet panorama e oborreve te kompleksit. Apartamenti eshte i ri dhe eshte i duhuri per nje jetese komode dhe me stil.
  Per me shume informacione jeni te ftuar per nje vizite ne prone.
  Ju faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 175.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta