Ju jeni vizitori 4122700

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BULEVARDI I KASHARIT
 • CIMG9647.JPG
  Full Screen
  • CIMG9647.JPG%1/16
  • CIMG9643.JPG%2/16
  • CIMG9641.JPG%3/16
  • CIMG9603.JPG%4/16
  • CIMG9572.JPG%5/16
  • CIMG9614.JPG%6/16
  • CIMG9576.JPG%7/16
  • CIMG9637.JPG%8/16
  • CIMG9617.JPG%9/16
  • CIMG9619.JPG%10/16
  • CIMG9586.JPG%11/16
  • CIMG9581.JPG%12/16
  • CIMG9567.JPG%13/16
  • CIMG9645.JPG%14/16
  • CIMG9594.JPG%15/16
  • CIMG9599.JPG%16/16
  1/16
  CIMG9647.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 253
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi i Kasharit, rruga "Sokrat Miho"
  • Zona e brendshme: 83,90 m²
  • Mbulim zone: 94,40 m²
   • per shitje 38 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1+2 WC, në Bulevardin e Kasharit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë me një sipërfaqe prej 94.4 m2, e organizuar në një dhomë ndenjeje + kuzhinë të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, ku njëra prej tyre është brenda njërës dhomë. Pallati është i ri dhe i mirë-organizuar. Avantazhi i kësaj zone lidhet me ndërtimin e një qendre tregtare, ndërtimin e një shkolle, pa lënë pas edhe facilitete të tjera që kjo zonë i përfshin. Zona është pjesë e një projekti të madh e modern ndërtimor e urbanistik, që pritet të fillojë së shpejti.
  Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Kuzhine e vogel 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore perendim/veri/lidnje
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • dush
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 83.90 m²
   • planimetria 94.40 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gesajta Mema
  email: g.mema@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %