Ju jeni vizitori 4605026

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Commercial
 • DSC_0215.JPG
  Full Screen
  • DSC_0215.JPG%1/9
  • DSC_0214.JPG%2/9
  • DSC_0217.JPG%3/9
  • DSC_0216.JPG%4/9
  • DSC_0220.JPG%5/9
  • DSC_0221.JPG%6/9
  • DSC_0218.JPG%7/9
  • DSC_0222.JPG%8/9
  • DSC_0219.JPG%9/9
  1/9
  DSC_0215.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 712
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Durresit
  • Zona e brendshme: 58 m²
  • Mbulim zone: 58 m²
   • Per qira  1 300 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira dupleks ne qender te Tiranes.
  Ambjenti mund te perdoret per cfaredo lloj aktiviteti vecmas njeri tjetrit, ose bashkarisht.
  Eshte i organizuar nga nje open space prej 30 m2 ne katin e pare dhe 28 m2 ne katin e dyte.
  Per me shume info ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 58.00 m²
   • Zone interneti 58.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta