Ju jeni vizitori 4169509

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 2+1 PER QIRA
 • S5030082.JPG
  Full Screen
  • S5030082.JPG%1/6
  • S5030081.JPG%2/6
  • S5030080.JPG%3/6
  • S5030079.JPG%4/6
  • S5030083.JPG%5/6
  • S5030084.JPG%6/6
  1/6
  S5030082.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 598
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi Kika, prane Carrefour
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament bosh 2+1 per qira me siperfaqe 110 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, kuzhine, sallon ndenje, banjo dhe korridor. Apartamenti nodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kepi
  Telefone: +355694050013
  email: malvina.kepi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta