Ju jeni vizitori 4678979

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 prane Liqenit Artificial
 • col 001
  Full Screen
  • col 001%1/10
  • col 003%2/10
  • col 004%3/10
  • col 005%4/10
  • col 006%5/10
  • col 007%6/10
  • col 009%7/10
  • col 012%8/10
  • col 010%9/10
  • col 011%10/10
  1/10
  col 001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 600
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 53,60 m²
  • Mbulim zone: 60,30 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 prane Liqenit Artificial.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi dhe tualet.Mobiluar ne menyre bashkohore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.30 m²
   • Zone toke 0.00 m²
   • Zone interneti 53.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %