Ju jeni vizitori 4665542

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira
 • 14054763_10210670326980107_1218539460_n
  Full Screen
  • 14054763_10210670326980107_1218539460_n%1/11
  • 14102020_10210670326860104_643756663_n%2/11
  • 14017617_10210634499644446_2057242293_n%3/11
  • 14012254_10210634529405190_24852325_n%4/11
  • 14012273_10210634529245186_1832994215_n%5/11
  • 14089336_10210670326780102_270081197_n%6/11
  • 14018050_10210634526085107_177586577_n%7/11
  • 14012035_10210634527925153_563152520_n%8/11
  • 14055727_10210634525325088_776606920_n%9/11
  • 14030908_10210634498884427_1066476190_n%10/11
  • 14089590_10210670326660099_1304916384_n%11/11
  1/11
  14054763_10210670326980107_1218539460_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 601
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Ambasador 3
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 145 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per qira prane Stadiumit 'Qemal Stafa', te Ambasador 3. Apartamenti ka siperfaqje 130 m2 dhe ndodhet ne katin e 17-te, ne nje nga komplekset me te bukur te zones. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka punime teper cilesore dhe eshte i arreduar ne menyre moderne. I pabanuar me pare. Ne cmim perfshihet nje post parkimi. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 17
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta