Ju jeni vizitori 4664059

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vlie me qira ne Selite
 • 20160720_185553
  Full Screen
  • 20160720_185553%1/55
  • 20160720_185628%2/55
  • 20160720_185607%3/55
  • 20160720_185221%4/55
  • 20160720_185216%5/55
  • 20160720_185140%6/55
  • 20160720_185040%7/55
  • 20160720_185031%8/55
  • 20160720_185158%9/55
  • 20160720_185722%10/55
  • 20160720_185754%11/55
  • 20160720_185130%12/55
  • 20160720_185122%13/55
  • 20160720_185810%14/55
  • 20160720_185842%15/55
  • 20160720_185824%16/55
  • 20160720_185855%17/55
  • 20160720_185849%18/55
  • 20160720_185900%19/55
  • 20160720_185909%20/55
  • 20160720_185929%21/55
  • 20160720_190007%22/55
  • 20160720_185958%23/55
  • 20160720_190033%24/55
  • 20160720_190037%25/55
  • 20160720_190017%26/55
  • 20160720_190050%27/55
  • 20160720_190056%28/55
  • 20160720_190106%29/55
  • 20160720_190101%30/55
  • 20160720_190114%31/55
  • 20160720_190129%32/55
  • 20160720_190139%33/55
  • 20160720_190135%34/55
  • 20160720_190149%35/55
  • 20160720_190212%36/55
  • 20160720_190230%37/55
  • 20160720_190224%38/55
  • 20160720_190234%39/55
  • 20160720_190237%40/55
  • 20160720_190300%41/55
  • 20160720_190308%42/55
  • 20160720_190313%43/55
  • 20160720_190334%44/55
  • 20160720_190358%45/55
  • 20160720_190322%46/55
  • 20160720_190457%47/55
  • 20160720_190440%48/55
  • 20160720_190530%49/55
  • 20160720_190524%50/55
  • 20160720_190541%51/55
  • 20160720_190850%52/55
  • 20160720_190908%53/55
  • 20160720_190914%54/55
  • 20160720_190927%55/55
  1/55
  20160720_185553
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 436
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Servet Libohova
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 270 m²
  • Zone toke: 70 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Vile me qira 2 kateshe plus papafingo,ne Selite.vila esht e paisur me sistem qendror sigurie me porte automatike per hyrje ne garazhd,me termo izolim ,kati 1 ka dhome ndenje dhe guzhine dhe nje tualet ,kati 2 ka 4 dhoma gjumi dhe 1 tualet cdo kat i viles ka sistem kondicionimi,papafingo ofron 1 hapsire shum te bollshme shfrytezimi sipas kerkesave.E Gjithe vila eshte me parket druri. Oborri ofron nje hapsire me peme dhe lule dekorative.Per me shum informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 270.00 m²
   • Zone toke 70.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klevis Sula
  email: klevissula@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta