Ju jeni vizitori 4660924

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qera te Zogu i Zi
 • 13977965_10202034182372380_1602864453_o
  Full Screen
  • 13977965_10202034182372380_1602864453_o%1/8
  • 13918485_10202034182332379_301340662_o%2/8
  • 13978184_10202034180252327_1914796625_o%3/8
  • 13939977_10202034181652362_1491596950_o%4/8
  • 13950768_10202034182692388_366655802_o%5/8
  • 13918917_10202034134171175_68988076_o%6/8
  • 13942370_10202034130531084_1130772020_n%7/8
  • 13932272_10202034130131074_9360298_o%8/8
  1/8
  13977965_10202034182372380_1602864453_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 149
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Sheshi Karl Topia
  • Zona e brendshme: 215 m²
  • Mbulim zone: 234 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  T e Zogu i Zi ne katin e 14 dhe te fundit me pamje spetakolare nga te gjitha drejtimet e qytetit jepet me qira nje aprtament 3+1 i mobiluar shume mire . Apartamenti eshte i organizuar nga hyrja qe te shpie ne sallonin e pritjes i cili duke qene se eshte me siperfaqe te bollshme eshte i ndare ne 2 zona , ndenje dhe ngrenie , ambjenti i gatimit eshte vec , 3 dhoma gjumi , banjo dhe nje terrace e bollshme e cila eshte plot gjelberim qe te jep pershtypjen e nje oborri plot lule .Ne dispozicion te aprtamentit eshte edhe nje garazh i mbyllur qe ndodhet ne katin - 1 te ndertimit .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 234.00 m²
   • Zone interneti 215.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta