Ju jeni vizitori 4604542

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET FABRIKE E PERPUNIMIT TE QUMESHTIT
 • 13895007_558517524331355_6771180023496305231_n
  Full Screen
  • 13895007_558517524331355_6771180023496305231_n%1/9
  • 13895241_558517634331344_8936298036656677126_n (1)%2/9
  • 13876222_558517440998030_5865971556204686433_n (1)%3/9
  • 13880399_558517690998005_6521405195197942722_n%4/9
  • 13882169_558517617664679_3150045830775890309_n%5/9
  • 13882686_558517597664681_1150450177660825440_n%6/9
  • 13912613_558517257664715_1338891264430995428_n%7/9
  • 13925372_558517187664722_359605186122728792_n%8/9
  • 13938504_558517694331338_708607469171821661_n%9/9
  1/9
  13895007_558517524331355_6771180023496305231_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 255
  • Tipi i prones: Fabrike
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkallnur
  • zone: - - -
  • Adresa: Shkallnur, Durres
  • Mbulim zone: 400 m²
   • per shitje 600 000 €
 • Detajet e prones

  Fabrika e perpunimit te qumeshtit, e cila prodhon 20 lloje djathrash, shitet per arsye personale. Aktivitet i krijuar qe ne 1995 dhe qe ne 2009 eshte biznes SHPK. Eshte e pajisur jo vetem me QKR por edhe me leje licensimi QKL. Tregu i saj vjetor qe operon prej 21 vitesh nga 500000 eu deri ne 700000 eu. Biznesi eshte i pajisur me 5 kasa fiskale per makina,fabrike,dyqane dhe sisteme alarmi dhe kamera vezhguese deri ne celualar. Te interesuarit te na kontaktojne per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Verande
  • Siperfaqet
   • planimetria 400.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %