Ju jeni vizitori 4625667

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile 2 kate ne shitje tek Vilat Gjermane
 • Ballore 1
  Full Screen
  • Ballore 1%1/5
  • obroo nga lart 1%2/5
  • oborri%3/5
  • living 1%4/5
  • kuzhina%5/5
  1/5
  Ballore 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 150
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Blloku i Vilave Gjermane
  • Zona e brendshme: 210 m²
  • Mbulim zone: 210 m²
  • Zone toke: 300 m²
   • per shitje 287 000 €
 • Detajet e prones

  Vile 2 kate ne shitje tek Vilat Gjermane

  Vila eshte ndertuar ne nje truall me siperfaqe 300 m2 ku siperfaqja e ambentit eshte
  kati perdhe 91 m2 dhe kati pare 120 m2.

  ka mundesi parkimi per makine dhe nje oborr me peme dhe gjelberim.

  jeni te mireperitur per nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 210.00 m²
   • Zone toke 300.00 m²
   • Zone interneti 210.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %