Ju jeni vizitori 4625535

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira 2+1
 • DSCN2998
  Full Screen
  • DSCN2998%1/8
  • DSCN2995%2/8
  • DSCN2992%3/8
  • DSCN2991%4/8
  • DSCN2993%5/8
  • DSCN2994%6/8
  • DSCN3000%7/8
  • DSCN2996%8/8
  1/8
  DSCN2998
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 245
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shetitorja Taulantia
  • zone: - - -
  • Adresa: Shetitorja Taulantia , Durres
  • Zona e brendshme: 87,50 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartamenti me siperfaqje totale 87.5 m ne zonen e Vollges , prane Sfinksit . Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi ,1 dhome ndenje ,1 tualet dhe 1 ballkon me pamje pjeserisht nga deti . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te perfunduar ne vitin 2013 ,me ashensor . Eshte i mobiluar 80 % dhe jepet per qira afatgjate me cmimin 400 euro/muaj. Per nje vizite nga afer, pres te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Plazh
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 87.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta