Ju jeni vizitori 4624123

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamenti 1+1 ne qender te Durresit
 • DSCN2934
  Full Screen
  • DSCN2934%1/13
  • DSCN2949%2/13
  • DSCN2936%3/13
  • DSCN2938%4/13
  • DSCN2937%5/13
  • DSCN2941%6/13
  • DSCN2940%7/13
  • DSCN2945%8/13
  • DSCN2947%9/13
  • DSCN2946%10/13
  • DSCN2939%11/13
  • DSCN2944%12/13
  • DSCN2948%13/13
  1/13
  DSCN2934
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 247
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Qendra e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Ambulanca qendrore ,Durres
  • Zona e brendshme: 67 m²
   • per shitje 750 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet prane qendres se Durresit ne nje pallat te ri ne kat te 11-te me pamje nga qendra e qytetit . Ai eshte i strukturuar ne dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet. Eshte i shtruar me parket, totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti shitet bosh me kete cmim. Nese interesoheni per ta blere te mobiluar, diskutohet per nje cmim tjeter.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 67.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %