Ju jeni vizitori 4618914

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 1+1 NE NJE KOMPLEKS PALLATESH BUZE RRUGE KRYESORE
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: avenue 259
   • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: e re
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Unaza e re
   • zone: - - -
   • Adresa: Rr. "Teodor Keko", Unaza e re
   • Mbulim zone: 68 m²
    • per shitje 45 000 €
  • Detajet e prones

   Apartament i ri dhe i mireoganizuar ne 1+1, verande 33 m2. Me hipoteke
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
    • te gjitha dhomat 1
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • Perreth
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • planimetria 68.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Daniela Selimaj
   Telefone: +355662044217
   email: d.selimaj@c21avenue.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Avenue
   Telefone: +35542 21 21 21
   email: info@c21avenue.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %