Ju jeni vizitori 4129319

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje mbrapa keshit
 • f7c065ee-424b-4ae3-8c86-d5df4d72276e
  Full Screen
  • f7c065ee-424b-4ae3-8c86-d5df4d72276e%1/11
  • 01bd9861-9ad9-48f1-9afb-470b642eccc4%2/11
  • 632c248b-e5a1-4b9a-831c-e2ee9ed6bacc%3/11
  • d439b807-878a-47ec-ae8e-7714154e2086%4/11
  • 9ef04df2-6711-4612-9a2d-ae56aec689ac%5/11
  • 8fc2f3d7-25dd-4b07-9fbb-ad06ce551630%6/11
  • 9b6b755a-42f7-4cb2-a5b2-b83ccbcca649%7/11
  • 175ec06a-b7d9-4706-94a6-7ae22acac146%8/11
  • 9ac5e87f-1870-401a-ae8c-18e9166446ed%9/11
  • 891f3bdb-053b-4299-b908-1b4bdb1cc0a7%10/11
  • eea30b4c-ee65-45e4-be13-fd0dbd766bee%11/11
  1/11
  f7c065ee-424b-4ae3-8c86-d5df4d72276e
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 122
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Petro Korcari
  • Zona e brendshme: 88 m²
  • Mbulim zone: 96 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Tiranes se Re,prapa Keshit.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi,nje sallon te madh ndjenje,nje tualet dhe dy ballkone.Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim ne nje zone shume te qete te Tiranes ne nje kompleks te ri banimi dhe ka pamje veri-perendim.Vetem duke pare
  pamjen e jashtme te pallatit kupton cilesine e punimeve si hapesirat e bollshme para kompleksit.Apartamenti zoteron certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 96.00 m²
   • Zone interneti 88.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %