Ju jeni vizitori 4578244

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shtepi karakteristike Beratase!
 • 14102711_10208684120174182_1973891414566222538_n
  Full Screen
  • 14102711_10208684120174182_1973891414566222538_n%1/9
  • 14054005_10208684116334086_8843366088848400830_n%2/9
  • 13892034_10208684117134106_5038455960779826587_n%3/9
  • 14088475_10208684116934101_1760763284244068620_n%4/9
  • 14021678_10208684116694095_8667211401814244253_n%5/9
  • 14021460_10208684117374112_6561482980242734993_n%6/9
  • 14080066_10208684119414163_3239831788051404501_n - Copy%7/9
  • 14088475_10208684116934101_1760763284244068620_n - Copy%8/9
  • 14054994_10208684115854074_8703612115802778570_n%9/9
  1/9
  14102711_10208684120174182_1973891414566222538_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 385
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: shtepi
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Berat
  • Qark ose prefekture: Berat
  • Qytet: Berat
  • zone: - - -
  • Adresa: Berat Lagja Mangalem
  • Mbulim zone: 210 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Shtepi karakterisike per shitje ne Berat.
  Shtepia ndodhet ne lagjen e bukur te Mangalemit,ne qytetin mijera-vjecar!
  Struktura e saj arkitekturore,vlerat historike dhe kulturore e bejne nje investim shume mire dhe terheqes duke marre parasysh turizmin e qendrueshem te zones!
  Shtepia e cila ndodhet ne nje zone monumentale te mbrojtur nga UNESCO mund te shnderohet ne nje ambjent mikprites Hoteli me te gjithe detajet tradicionale qe permban.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 210.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %