Ju jeni vizitori 4604604

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje Unaza e Re
 • 177613e8-a3a6-4a9a-8ccc-92a3a0b45998
  Full Screen
  • 177613e8-a3a6-4a9a-8ccc-92a3a0b45998%1/11
  • f43a657d-0ad4-46d2-a9cc-04ae3cef21f1%2/11
  • b36f71ee-e70c-4296-b393-31aad6201afc%3/11
  • 9ea805a0-3e53-4a85-b590-fd2dc7666da0%4/11
  • 4d5495fa-038d-4b21-8f93-82251d6b53ad%5/11
  • b77dc6bf-14bb-45ac-9473-b73f52e1d40f%6/11
  • 86fe3cf5-3fa6-41de-a144-6d2b3aa40b9f%7/11
  • 1bef4ead-d61e-4ea7-91d7-eaee45edc656%8/11
  • 16ac0747-45b7-40ab-9af5-44dfbadd77fa%9/11
  • 44b2a2f8-0ef3-44c9-accb-0a7c782d8ce0%10/11
  • 550c51d3-0bdd-4764-8f9e-e6f2c78775c5%11/11
  1/11
  177613e8-a3a6-4a9a-8ccc-92a3a0b45998
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 124
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Teodor Keko,Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 104 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 në Unazën e Re prane rruges kryesore,Teodor Keko. Sipërfaqe 115 m2 dhe disponon kontrate porosie. Apartamenti është i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje sallon te madh dhe dy tualete. Arredimi është bërë me projekt të detajuar nga Arkitekti dhe në stilin modern. Materialet hidraulike+sistemi (Chiller) ngrohje/ ftohje. Instalimet elektrike dhe ndricimi janë tërësisht të reja dhe shumë cilësore.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me ashensor te personalizuar vetem per ate kat. Shitet 75.000 (euro) i mobiluar . Për më shumë informacion dhe detaje, jeni të ftuar të vizitojmë apartamentin së bashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 104.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %