Ju jeni vizitori 4602445

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje.
 • 11084416_1089114184456230_158822631_n
  Full Screen
  • 11084416_1089114184456230_158822631_n%1/8
  • 11072623_1089114181122897_332547904_n%2/8
  • 11084329_1089114127789569_1584819294_n%3/8
  • 11104299_1089114191122896_380573329_n%4/8
  • 11106466_1089114121122903_491120422_n%5/8
  • 11096760_1089114174456231_1555483098_n%6/8
  • 11101902_1089113644456284_544223778_n%7/8
  • 11106454_1089113451122970_1783012512_n%8/8
  1/8
  11084416_1089114184456230_158822631_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 439
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Faik Konica
  • Zona e brendshme: 159 m²
  • Mbulim zone: 161 m²
   • per shitje 318 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane stadiumit Qemal Stafa ne nje zone teper te qete dhe te kerkuar te Tiranes me orientim jug-lindje kati i trete banim me ndertim teper cilesor i pajisur me certefikate pronesie. Organizohet nga kuzhina bashke me dhonen e ndenjes tre dhoma gjumi tre ballkone si edhe dy tualete. Apartamenti mund te sherbeje edhe si mundesi investimi pasi aktualisht eshte i dhene me qira me kontrate afatgjate dhe cmim teper te mire. Gjithashtu ka edhe nje post parkimi me siperfaqe 22m2 te pa perfshire ne cmim. Per informacion te metejshem dhe vizite ne prone ju lutem na telefononi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 161.00 m²
   • Zone interneti 159.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %