Ju jeni vizitori 4683680

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet dyqan me qira
 • 20160816_114049
  Full Screen
  • 20160816_114049%1/6
  • 20160816_114108%2/6
  • 20160816_114112%3/6
  • 20160816_114053%4/6
  • 20160816_114035%5/6
  • 20160816_114030%6/6
  1/6
  20160816_114049
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 440
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 52 m²
  • Mbulim zone: 52 m²
   • Per qira  2 200 €
 • Detajet e prones

  Jepet dyqan me qira ne nje zone me vizualitet te larte teper te kerkuar dhe te pershtatshme per shume aktivitete, Organizohet nga nje ambient me dere xhami dhe nje tualet.Per nje vizite ne prone jeni te lutur ne na telefononi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 52.00 m²
   • Zone interneti 52.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta