Ju jeni vizitori 4210781

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Unazen e Re
 • 20160823_141219
  Full Screen
  • 20160823_141219%1/12
  • 20160823_141209%2/12
  • 20160823_141142%3/12
  • 20160823_141200%4/12
  • 20160823_141152%5/12
  • 20160823_140905%6/12
  • 20160823_140916%7/12
  • 20160823_141016%8/12
  • 20160823_141121%9/12
  • 20160823_141047%10/12
  • 20160823_141131%11/12
  • 33f37178-001e-4def-b932-626349b4f751%12/12
  1/12
  20160823_141219
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 125
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Ruga Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 91 m²
  • Mbulim zone: 91 m²
   • per shitje 47 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne Unazen e Re. Siperfaqja e pergjithshme e apartamentit eshte 91 m2. Apartamenti aktualisht eshte i organizuar ne 1+1 sepse pronari nuk ka preferuar te beje ndarjen ne 2+1 pasi nuk e ka pasur te nevojshme, por mund te behet lehtesisht ne 2+1 dhe te gjitha dhomat jane me dritare dhe me dalje ne ballkon, gjithashtu edhe tualeti eshte me dritare. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe prane rruges kryesore. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim. Eshte me kontrate porosie dhe ne proces hipotekimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 91.00 m²
   • Zone interneti 91.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %