Ju jeni vizitori 4680204

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NË UNAZËN E RE
Ekskluzive
 • CIMG9720.JPG
  Full Screen
  • CIMG9720.JPG%1/5
  • CIMG9710.JPG%2/5
  • CIMG9707.JPG%3/5
  • CIMG9713.JPG%4/5
  • CIMG9726.JPG%5/5
  1/5
  CIMG9720.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 261
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Mikel Maruli"
  • Zona e brendshme: 84 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet dyqan/ambient komercial me qira në rrugën 'Mikel Maruli', tek Unaza e Re. Ndodhet në katin e parë, brenda një kompleksi të ri pallatesh. Ka sipërfaqe 84 m2, i organizuar në 2 nivele (katesh) dhe një tualet. Mund të përdoret për shumë qëllime biznesi, si dhe të jep mundësi të shumta investimi. Dyqani ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. Orientimi është Lindje - Perëndim. Çmimi është i diskutueshëm.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem më kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Kendi I lojerave per femije
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore Lindje/perendim
   • Supermarkete
  • Qellimi
   • comerciale
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta