Ju jeni vizitori 4665639

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ne Gjirin e Lalzit
 • xakja.JPG
  Full Screen
  • xakja.JPG%1/1
  1/1
  xakja.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 605
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Manëz
  • Qytet: Manëz
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 3.175 m²
   • per shitje 160 000 €
 • Detajet e prones

  Trualli ka nje siperfaqje prej 3175 m2 me dimensione prej 19.7 m gjeresi dhe 161 m gjatesi.Pozicionuar prane rruges dhe me akses direkt ne te.
  Me certifikate pronesie.
  Per ne vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 3175.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %