Ju jeni vizitori 4685382

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! SHITET HAPËSIRË MULTIFUNKSIONALE NË UNAZËN E RE
 • image-0-02-01-dcd6c9d6d9d14550c30e93533ce57e3f605d4da8065a81110f81d9cfda4234c3-V
  Full Screen
  • image-0-02-01-dcd6c9d6d9d14550c30e93533ce57e3f605d4da8065a81110f81d9cfda4234c3-V%1/11
  • CIMG9691.JPG%2/11
  • CIMG9700.JPG%3/11
  • CIMG9681.JPG%4/11
  • CIMG9677.JPG%5/11
  • CIMG9705.JPG%6/11
  • CIMG9687.JPG%7/11
  • CIMG9701.JPG%8/11
  • CIMG9690.JPG%9/11
  • image-0-02-01-3c840ee60340137e17d2ab7a6fee24a5c46fd419557edf71b293b6db64584656-V%10/11
  • CIMG9695.JPG%11/11
  1/11
  image-0-02-01-dcd6c9d6d9d14550c30e93533ce57e3f605d4da8065a81110f81d9cfda4234c3-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 262
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Teodor Keko"
  • Zona e brendshme: 173 m²
   • per shitje 173 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet hapësirë multifunksionale në rrugën 'Teodor Keko', në Unazën e Re. Ndodhet në katin e parë të një kompleksi të ri pallatesh. Ambienti ka një sipërfaqe 173 m2, e organizuar në një ambient të madh, një zyrë dhe një tualet. Mund të përdoret gjithashtu për magazinë, si dhe për qëllime e biznese të ndryshme. Orientimi është Jug dhe Perëndim. Disponon Çertifikatë Pronësie (Hipotekë). Është zonë e qetë dhe ka të gjitha facilitetet pranë.
  Ekziston edhe mundësia për ta shkëmbyer me apartamente.
  Për një vizitë në pronë, jeni të lutur të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore jug/perendim
   • Supermarkete
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 173.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %