Ju jeni vizitori 4693434

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje me hipoteke ne Unazen e Re
 • 63f4f4a7-c816-465d-92a2-478f9d54b9a8
  Full Screen
  • 63f4f4a7-c816-465d-92a2-478f9d54b9a8%1/14
  • d92bfb6c-e259-4122-b20c-1d0620699045%2/14
  • 4907f763-e431-4377-a782-35d6b67dcd65%3/14
  • 07fb80a6-210a-4797-a0fd-97e1aeaa40b7%4/14
  • 27306ce0-c7d4-480b-b434-c1190b0a850e%5/14
  • 6dee700e-375c-4abf-8b1a-d6a87bc7da1a%6/14
  • a1d39591-e358-4ed5-8dea-ac367d5d7b6c%7/14
  • 8223bade-b399-4985-aa20-78d4abef1940%8/14
  • 070d5202-2731-4876-893f-981d73a600f5%9/14
  • e04e829f-2f49-4a0b-b52c-1a5fd6d7086e%10/14
  • 024f307b-7435-4f7d-9ff0-d81a4cd19760%11/14
  • a3b423f5-60b8-4dec-813a-87110c733aee%12/14
  • db1b77c1-5777-4ad6-9f8b-331c87d8fb2d%13/14
  • ff2fc6c7-06e9-4622-b67e-33aef98f29a5%14/14
  1/14
  63f4f4a7-c816-465d-92a2-478f9d54b9a8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 126
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sokrat Miho
  • Zona e brendshme: 92,60 m²
  • Mbulim zone: 108 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit te nje pallati me punime shume cilesore Siperfaqja totale eshte 108m2. Ka nje organizim shume te rregullt me nje koridor qe ben shperndarjen, dy dhoma gjumi, nje ambjent ndenje+ngrenie, dy ballkone, dy tualete me dritare. Apartamentit i jane bere punime ekstra, si mure te patinuara,me sistem ngrohje. Orjentimi eshte nga perendimi dhe lindja cka e ben qe te kete ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe kohes. Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone ose informacion me te detajuar ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 108.00 m²
   • Zone interneti 92.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %