Ju jeni vizitori 4198227

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 me qira Zogu i Zi
 • ft2.JPG
  Full Screen
  • ft2.JPG%1/10
  • ft3.JPG%2/10
  • IMG_0583.JPG%3/10
  • ft4.JPG%4/10
  • ft6.JPG%5/10
  • ft5.JPG%6/10
  • IMG_0589.JPG%7/10
  • IMG_0585.JPG%8/10
  • IMG_0594.JPG%9/10
  • IMG_0596.JPG%10/10
  1/10
  ft2.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 155
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Zogu i Zi
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Te Zogu i Zi ne katin e 5 te nje ndertimi te ri dhe shume cilesor jepet me qira nje apartament i mobiluar totalisht . Apartamenti eshte i organizuar nga salloni dhe guzhine , 1 dhome gjumi , banjo dhe ballkon .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta