Ju jeni vizitori 4618753

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje Prane Shkembit te Kavajes
 • image-0-02-01-44913b65bf03221a4a2cc131ae8b9af867e482ce47831a7322157b4b9ec8e24c-V (1)
  Full Screen
  • image-0-02-01-44913b65bf03221a4a2cc131ae8b9af867e482ce47831a7322157b4b9ec8e24c-V (1)%1/9
  • image7.JPG%2/9
  • image-0-02-01-0fd0766047241c3e54203a104bd9893433137c190db54b9ad47ed1b06dd6d5d1-V%3/9
  • image-0-02-01-85ad9bd878fa45fdb8bb79e1538ce9610fa91da0d4aa5c96bdae3e06f81e7bc0-V%4/9
  • image-0-02-01-2f3111e188746cbf090ac758c37d5aead2d3dd0eed19c2aca08e6a37f3bca979-V%5/9
  • image-0-02-01-c7ecb1484216c7fe60e9f13fff6d56765617023a126121d1787736c8be1d7bd1-V%6/9
  • image-0-02-01-180cd7879ebd4f9c677ca37901a60f9c31ee94b1422da279cb49e12af7afe60b-V%7/9
  • image-0-02-01-e2f9519359cc2929fb9f68b7e2ab7b71019b632f6b3fed270990fc7d7bcce49c-V%8/9
  • image-0-02-01-4df23e7f78e19985f9d8cdc9c2b924b036244996b0444f448fb200f088a9c9f1-V%9/9
  1/9
  image-0-02-01-44913b65bf03221a4a2cc131ae8b9af867e482ce47831a7322157b4b9ec8e24c-V (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 443
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
   • per shitje 59 900 €
 • Detajet e prones

  Apartment per shitje ne plazh. Gjendet ne katin e katërt, me pamje 70 % nga deti, është zona ne vije te pare, objekti ka sigurimin me kamera dhe mbikqyerje gjate gjithe vitit.Apartamenti është 100% I mobiluar me mobilie shume cilesore nga Gjermania. Ka pajisje kuzhine gatimi të kompletuar, gjithashtu tualeti është rinovuar nga pajisjet e ujit Gjermane.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine, dhome matrimoniale dhe tualet. Arredim modern dhe cilesore.Apartamenti eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie(certifikate pronesie).Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %