Ju jeni vizitori 4648384

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartment for sale 1+1 with owner certifikate.
 • DSCN3630.JPG
  Full Screen
  • DSCN3630.JPG%1/11
  • DSCN3631.JPG%2/11
  • DSCN3632.JPG%3/11
  • DSCN3633.JPG%4/11
  • DSCN3634.JPG%5/11
  • DSCN3635.JPG%6/11
  • DSCN3636.JPG%7/11
  • DSCN3637.JPG%8/11
  • DSCN3629.JPG%9/11
  • DSCN3628.JPG%10/11
  • DSCN3638.JPG%11/11
  1/11
  DSCN3630.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 249
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Butrinti,prane kompleksit "Santa Quaranta"
  • Zona e brendshme: 51 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
  • Zone toke: 14 m²
   • per shitje 57 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me organizim te brendeshem: sallon i perbashket me kuzhinen,1 dhome gjumi, 1 tualet , ballkon me pamje nga deti .Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. Siperfaqe totale prej 65m2.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone toke 14.00 m²
   • Zone interneti 51.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %