Ju jeni vizitori 4664066

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Resort, Berzhite
 • cropped-5G6A8782-1
  Full Screen
  • cropped-5G6A8782-1%1/16
  • WhatsApp Image 2016-08-26 at 11.14.03%2/16
  • WhatsApp Image 2016-08-26 at 11.14.02%3/16
  • 13912747_614019665426397_8584205800906804179_n%4/16
  • DSC_0386.JPG%5/16
  • DSC_0391.JPG%6/16
  • WhatsApp Image 2016-08-26 at 11.14.03 (1)%7/16
  • IMG_20160721_175454%8/16
  • DSC_0421.JPG%9/16
  • WhatsApp Image 2016-08-26 at 11.14.02 (1)%10/16
  • DSC_0377.JPG%11/16
  • DSC_0411.JPG%12/16
  • DSC_0405.JPG%13/16
  • DSC_0389.JPG%14/16
  • DSC_0392.JPG%15/16
  • DSC_0413.JPG%16/16
  1/16
  cropped-5G6A8782-1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 556
  • Tipi i prones: Resort
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berzhite
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 10 m²
   • per shitje 550 000 €
 • Detajet e prones

  Ne Jug-Lindje te Tiranes, vetem 12 km larg kryeqytetit shitet Resort i vendosur në një nga vendet më të bukura e me te qeta, prane lumit Erzen ne Berzhite. Nje ambient multifunksional luks dhe ku kombinohet natyra e mrekullueshme me kushtet e nje resorti te mirefillte. Aty gjendet nje salle e madhe per evente nga me te ndryshmet, ambienti i restorantit ne natyren relaksuese, nje pishine e madhe 36m x 12m per femije e te rritur me pamje spektakolare, parku i lojrave si dhe nje parking gjigand. Per me shume info, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %