Ju jeni vizitori 4660989

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje, mundesi e mire investimi!
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/5
  • 3%2/5
  • 4%3/5
  • 5%4/5
  • 2%5/5
  1/5
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 612
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Fakultetit Ekonomik
  • Zona e brendshme: 338 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • per shitje 650 000 €
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet prane Fakultetit Ekonomik, ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Vila eshte e organizuar ne kater kate, nje kate nen toke dhe tre mbi toke. Mundesi e mire investimi sepse vila aktualisht eshte i dhene me qira me vlere 4000 Euro/muaj bruto. I pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 338.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %