Ju jeni vizitori 4154342

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Apartament 2+1 .tek Blloku!
 • 14159827_10207209661741391_444978041_n
  Full Screen
  • 14159827_10207209661741391_444978041_n%1/6
  • 14169566_10207209661701390_63906952_n%2/6
  • 14138534_10207209664261454_2007823231_n%3/6
  • 14169702_10207209664301455_380837129_n%4/6
  • 14171983_10207209664421458_1018523963_n%5/6
  • 14159075_10207209663901445_199702512_n%6/6
  1/6
  14159827_10207209661741391_444978041_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 393
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Vaso Pasha
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne zonen me te mire te Tiranes.Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenjie,kuzhine me vehte, tualet dhe ballkon.Ndodhet ne katin e trete te pallati ekzistues.Apartamenti eshte i mire mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.Per nje vizite ne prone,na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta