Ju jeni vizitori 4665524

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet lokal ne Sarande
 • 14068392_10209384748043239_3252079546129308623_o
  Full Screen
  • 14068392_10209384748043239_3252079546129308623_o%1/6
  • 14054366_10209384744683155_2890196063108045603_o%2/6
  • 13653105_10209384746763207_8785010167349156620_o%3/6
  • 14054565_10209384742723106_7101934190860632852_o%4/6
  • 14068432_10209384743723131_8715822912169856166_o%5/6
  • 14115059_10209384748763257_666317251917751383_o%6/6
  1/6
  14068392_10209384748043239_3252079546129308623_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 286
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4 rruga Ismail Qemali pallati nr 69
  • Zona e brendshme: 87 m²
  • Mbulim zone: 87 m²
   • per shitje 125 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet lokal 87m2 ne lagjen nr 4 prane sheshit Europa ne Sarande . Objekti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. Lokali eshte i kompletuar me te gjitha paisjet.e nevojshme
  Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 87.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 87.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  Telefone: +355694050089
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %