Ju jeni vizitori 4604663

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartment 2+1 for sale
 • 20160827_104004
  Full Screen
  • 20160827_104004%1/13
  • 20160827_103944%2/13
  • 20160827_104013%3/13
  • 20160827_104028%4/13
  • 20160827_104044%5/13
  • 20160827_104248%6/13
  • 20160827_104505%7/13
  • 20160827_104544%8/13
  • 20160827_104135%9/13
  • 20160827_104130%10/13
  • 20160827_104211%11/13
  • 20160827_104112%12/13
  • 20160827_104540%13/13
  1/13
  20160827_104004
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 288
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Ne hyrje tek rruga e 4-t.
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 123 m²
  • Zone toke: 33 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne hyrje te rruges se 4-t me siperfaqe totale 123 m2.Apartamenti ka pamje nga deti si salloni edhe dhoma e gjumit.Vetem 5 minuta nga plazhi i Centralit.Apartamenti ka nje ndarje ne sallon sebashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete,verande dhe nje ballkon anesor.Eshte nje apartament me punime mjaft te mira.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 123.00 m²
   • Zone toke 33.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %