Ju jeni vizitori 4659565

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje tek Materniteti i ri.
 • IMG_20160812_173550
  Full Screen
  • IMG_20160812_173550%1/8
  • IMG_20160812_173544%2/8
  • IMG_20160812_173601%3/8
  • IMG_20160812_173626%4/8
  • IMG_20160812_173610%5/8
  • IMG_20160812_173641%6/8
  • IMG_20160812_173659%7/8
  • IMG_20160812_173647%8/8
  1/8
  IMG_20160812_173550
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 158
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Perballe maternitetit
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 104 m²
   • per shitje 67 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje tek berryli, apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues. Ai eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi dhe eshte me certifikate pronesie, aksesi me rrugen eshte shume i mire. Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 104.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %