Ju jeni vizitori 4210686

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Me qera apartament 2+1 te kompleksi Kolombo
 • 10952144_412309608925151_478958181_n
  Full Screen
  • 10952144_412309608925151_478958181_n%1/8
  • 10952791_412309538925158_913286393_n%2/8
  • 10957979_412309492258496_886985843_n%3/8
  • 10947525_412309422258503_1831669604_n%4/8
  • 10949794_412309555591823_929456380_n%5/8
  • 10950115_412309095591869_776391437_n (1)%6/8
  • 10953036_412309455591833_1356784287_n%7/8
  • 10956159_412309105591868_278151715_n%8/8
  1/8
  10952144_412309608925151_478958181_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 613
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  I pabanuar me pare jepet me qera apartament prane Liqenit Artificial.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon.Mobiluar ne menyre bashkohore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta