Ju jeni vizitori 4681030

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile ne Golem
 • image-0-02-01-5de0f1c24335b73908216767993f8a8128917b988111368380de74867fb1f489-V
  Full Screen
  • image-0-02-01-5de0f1c24335b73908216767993f8a8128917b988111368380de74867fb1f489-V%1/16
  • image-0-02-01-9a63cb151fba637cd52c908144f87d5e3a57d4a8e815befddb20dcd4439cef06-V%2/16
  • image-0-02-01-e15dc248ef2c29885ed11d35461d1f1b43b1cdd0ab87624b03b3c5e4ae625927-V%3/16
  • image-0-02-01-a733f69b29dd2cceb0d5cbb13da93121dcd7bc96e6cf1d6b83c8ac66d45584fd-V%4/16
  • image-0-02-01-125ac22f68c4cc4012a20abf3391ea9f60f9397d30957e02073e9202ca0d18e8-V%5/16
  • image-0-02-01-bb09c6158808efc0676e96f894952d6ba1101c7e95765bf797b05e1f9a15af38-V%6/16
  • image-0-02-01-6f6b03e5313923a81758f9fddf21b0d9e5b799729b2d250a063db6a87895b3c5-V%7/16
  • image-0-02-01-8c2812e7274b22e2c49a356713c046eaa1f9ba01a9e1017f000759c11d721534-V%8/16
  • image-0-02-01-98aecd43c2f0e216021019a46c31945495b28951155f31752ec01a2df237356a-V%9/16
  • image-0-02-01-13293cb582eb4d4382e55bb3b2e41bcdfb101d566df9f78f87fd5458202ccb93-V%10/16
  • image-0-02-01-565a4f039a804e2a66cef1299954856c335d403163d71dab1e56949bc69c58af-V%11/16
  • image-0-02-01-14ce56f6a0609849b2443399f9046049ff69faa64567c5e22686760fb850dd47-V%12/16
  • image-0-02-01-1314763b0fbfdf36994cd69498b066e0dba52657ac71325421e2246b1aacaa38-V%13/16
  • image-0-02-01-a7cb60aa57d289b1ef19654d1e7b0439a62f523496714cc8d3438f681d9f35f2-V%14/16
  • image-0-02-01-17cabb0b0237a8c74336c3f411fb56237b7ec7b164aea2f3544f87cd5a8c96ea-V%15/16
  • image-0-02-01-9da2a603b0890caadd226868af9cf01da7036ffa249da667d4858ebc5bf101bc-V%16/16
  1/16
  image-0-02-01-5de0f1c24335b73908216767993f8a8128917b988111368380de74867fb1f489-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 342
  • Dhomat gjumi: 10 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: golem
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 738 m²
  • Zone toke: 452 m²
   • per shitje 299 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile 4 kateshe ne golem me nje siperfaqe totale prej 738 m2 nder te cilave siperfaqa e nderteses eshte 115 m2 per kat.Ndertesa ka :Dhoma total:14,Dhoma ndenje:4,Dhoma gjumi:10,Tualete:12. Cdo kat i nderteses ka planimentri te ndryshme. Kati i pare perbehet nga 1 dhome gjumi, dhome ndenje, tualet, garazh dhe 2 tualete te jashtme. Kati i dyte permban : hollin,kuzhinen, dhome gjumi, tualet si dhe dy ap te vogla me vete 1+1. Kati i trete ka te njejten planimetri me katin e dyte. Kati katert perbehet nga papafingo, 1 dhome gjumi si dhe nje holl shume te madh..Ndertesa ka punime mjaft cilesore si jashte dhe brenda, eshte ne gjendje shume te mire e ndertuar vitet e fundit. Gjithashtu vila eshte e rrethuar me bahce ku jane mbjelle peme te ndyshme si dekorative dhe frutore. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 12
   • te gjitha dhomat 10
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 738.00 m²
   • Zone toke 452.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %