Ju jeni vizitori 4660944

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qera ose Shitet magazine ne Autostraden Tirane-Durres
 • DSCN0405.JPG
  Full Screen
  • DSCN0405.JPG%1/14
  • DSCN0429.JPG%2/14
  • DSCN0408.JPG%3/14
  • DSCN0422.JPG%4/14
  • DSCN0430.JPG%5/14
  • DSCN0409.JPG%6/14
  • DSCN0415.JPG%7/14
  • DSCN0419.JPG%8/14
  • DSCN0421.JPG%9/14
  • DSCN0411.JPG%10/14
  • DSCN0407.JPG%11/14
  • DSCN0418.JPG%12/14
  • DSCN0426.JPG%13/14
  • DSCN0431.JPG%14/14
  1/14
  DSCN0405.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 614
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Sukth
  • Qytet: Sukth
  • zone: - - -
  • Adresa: Shenavlash
  • Zona e brendshme: 800 m²
  • Zone toke: 1.270 m²
   • per shitje Cmimet
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Magazina eshte ne nje hapesire prej 1270 m2 e cila eshte e rrethuar me mure dhe me peme. Magazina eshte ne afersi te autostrades dhe ka pamje direkte te saj. Magazina eshte e ndare ne dy kate perkatesisht me nga 400 m2 secila. Ne te dy katet ka nga dy tualete dhe hapesira e saj eshte Open Space. Ka drite te bollshme pasi rrethohet nga fasada xhami. Gjithashtu ka edhe lartesi mbi 3.5 m. Struktura e saj eshte e projektuar edhe per dy ose tre kate te tjera. Per me teper informacionju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1270.00 m²
   • Zone interneti 800.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %