Ju jeni vizitori 4624165

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial
 • 14169491_646832448830664_860837576_n
  Full Screen
  • 14169491_646832448830664_860837576_n%1/5
  • 14182089_1485923521433363_1364365518_n%2/5
  • 14159729_1485923544766694_1651777684_n%3/5
  • 14112007_1485923424766706_850129936_n%4/5
  • 14182274_1485923411433374_465261731_n%5/5
  1/5
  14169491_646832448830664_860837576_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 397
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Zona e brendshme: 98 m²
   • per shitje 1 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent komercial te Komuna e Parisit mbas lulishtes.
  Ambientei ka funksionuar si bar-restorant si dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiiteti.
  Orjentim lindje siperfaqe 98m2.
  Jeni te mirpritur te na vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 98.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %