Ju jeni vizitori 4149913

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira i pershtatur per zyra
 • 14159083_1486331091392606_422529008_n
  Full Screen
  • 14159083_1486331091392606_422529008_n%1/5
  • 14193703_1486331134725935_55158941_n%2/5
  • 14182396_1486330948059287_175406176_n%3/5
  • 14159083_1486331091392606_422529008_n%4/5
  • 14171866_1486330991392616_783320469_n%5/5
  1/5
  14159083_1486331091392606_422529008_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 399
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Bllok perball njesis nr 5
  • Zona e brendshme: 60 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira i pershtatur per zyra. I gjendur ne zonen me akses me te madh ne Tirane, zona e bllokut.
  Pallati eshte egzistues, kati i pare.
  I organizuar nga dy dhoma dhe nje aneks i vogel, koridor, tualet.
  Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta