Ju jeni vizitori 4664126

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me Qira!
 • 14191669_10208748290618403_2090062442_o
  Full Screen
  • 14191669_10208748290618403_2090062442_o%1/10
  • 14191448_10208748290898410_366690145_o%2/10
  • 14202874_10208748291298420_1011079921_o%3/10
  • 14152080_10208748291018413_799604204_o%4/10
  • 14191436_10208748290218393_1034570785_o%5/10
  • 14191457_10208748290098390_1207548233_o%6/10
  • 14191345_10208748289938386_1067490464_o%7/10
  • 14139246_10208748289578377_685635252_o%8/10
  • 14123368_10208748289738381_2042658438_o%9/10
  • 14151892_10208748290378397_208985734_o%10/10
  1/10
  14191669_10208748290618403_2090062442_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 394
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Elbasanit Tek Lion Park
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira ne nje zone te qete e shume te pelqyer ne qytet.
  Organizohet ne nje dhome ndenje,dy dhoma fjetje,dy tualete dhe nje ballkon.
  Mobilimi komod dhe afersia me liqenin e ben nje ambjent shume te kendshem per te jetuar!
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta