Ju jeni vizitori 4618800

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira
 • 14188123_10209431076521422_8072295293352763644_o
  Full Screen
  • 14188123_10209431076521422_8072295293352763644_o%1/7
  • 14196064_10209431079601499_8957537428405195278_o%2/7
  • 14188186_10209431065041135_2642388911882359800_o%3/7
  • 14102454_10209431082281566_3078657044768818911_n%4/7
  • 14089164_10209431069921257_5758789819985963849_n%5/7
  • 14089027_10209431068281216_7493739478379063215_n%6/7
  • 14192050_10209431074281366_726535137344931358_n%7/7
  1/7
  14188123_10209431076521422_8072295293352763644_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 290
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4 Rruga Idriz Alidhima
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • Per qira  110 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 1+1 me qira tek rrethrrotullimi prane spitalit ne Sarande. Ai perbehet nga nje dhome gjumi, sallon, tualet dhe ballkon me pamje anesore nga deti. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe shume komod.
  Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta