Ju jeni vizitori 4618885

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QERA BAR-RESTORANT NE ZONEN E BLLOKUT, TIRANE
 • sangaria
  Full Screen
  • sangaria%1/2
  • sangaria%2/2
  1/2
  sangaria
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 268
  • Tipi i prones: Bar/restorant
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Sami Frasheri", Tirane
  • Mbulim zone: 287 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera Bar-Restorant me klientele te rregullte dhe me xhiro te kenaqshme vjetore. Lokali ne ndodhet ne nje zone mjafte te frekuentuar te Tiranes.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta