Ju jeni vizitori 4664155

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qira
 • foto 1
  Full Screen
  • foto 1%1/7
  • foto 2%2/7
  • foto 3%3/7
  • foto 6%4/7
  • foto 8%5/7
  • foto 7%6/7
  • foto 9%7/7
  1/7
  foto 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 962
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: RTSH
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje godine cilesore afer RTSH jepet apartament me qira.
  I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjje dhe 2 tualete, apartamenti ka 1 siperfaqe prej 100 m2.
  Mobilimi i tij me shije e ben akomodimin shume te ngrohte dhe komod.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta