Ju jeni vizitori 4661042

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dubleks per Shitje!
Ekskluzive
 • 3.JPG
  Full Screen
  • 3.JPG%1/14
  • 18.JPG%2/14
  • 7.JPG%3/14
  • 9.JPG%4/14
  • 16.JPG%5/14
  • 17.JPG%6/14
  • 14.JPG%7/14
  • 5.JPG%8/14
  • 11.JPG%9/14
  • 12.JPG%10/14
  • 4.JPG%11/14
  • 13.JPG%12/14
  • 10.JPG%13/14
  • 2.JPG%14/14
  1/14
  3.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 618
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Arkives se Shtetit
  • Zona e brendshme: 190 m²
   • per shitje 280 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dubleks prane Arkives se Shtetit me siperfaqe 190m2. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon ndenje, dhome gjumi, kuzhine e vecuar, depo, tualet dhe verande, Kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet, ballkon dhe nje kend i vogel ndenje. Shitet totalisht i mobiluar. I pajisur me certifikat pronesie. Per me shume informacion ju lutemi na telefononi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 190.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %